Попередження отруєння населення дикорослими грибами

Осінній грибний сезон це один з періодів, який привертає неабияку увагу грибників. Прогулятись по лісу, почути свіже після дощове повітря, намилуватися краєвидами, назбирати грибочків, тобто відпочити із задоволенням – так проводять свій вільний від буденних справ час справжні грибники. Але на полювання смачного виходять не тільки професіонали, а й любителі.

Початок осіннього сезону грибів розпочався у вересні місяці і продовжуватиметься до кінця осені. Перший місяць осені – це саме той час, коли починаються справжні «жнива грибів», адже саме в цей час люди роблять заготовки, у різному вигляді, смачненьких грибочків на зиму. Але на цьому збирання грибів не закінчується, так як у листопаді можливо зустріти на галявинках та у лісах більшість видів грибних ласощів, які зустрічаються у всіх грибних сезонах. «Грибною» можна назвати межу Полтавської і Дніпропетровської областей в районі сіл Орлик, Червоне, а ближче до Дніпропетровська — лісовий масив біля Гвардійського.

Але найважливіше: щоб цей прекрасний відпочинок не обернувся для вас трагічно. Рятувальники Дніпропетровщини проводять у місцях скупчення місцевих грибників рейди щодо їх попередження про можливу небезпеку.

Для того, щоб попередити небезпеку отруєння грибами, важливо знати що ви кладете до свого кошика. Для отримання таких знань, спілкуйтесь із більш досвідченими грибниками, вивчайте енциклопедії з ілюстраціями грибів, читайте якомога більше інформаційної літератури про кожний вид грибів та їх відмінності. Але не порівнюйте ці ілюстрації із вашими зібраними грибами, так як вони можуть кардинально відрізнятись.

Також пам’ятайте, що отруїтись можна навіть і «правильними» грибами. Всі гриби можуть маскуватись чи відрізнятись від тих що ви знаєте і деякі із них можливо переплутати із справжніми. Тому, важлива порада для збиральників: «Ніколи не кладіть до свого кошика ті гриби, щодо яких ви маєте сумніви чи невпевнені в тому що вони їстівні».

Отруйні гриби небезпечні тим, що містять в собі велику кількість токсинів. Небезпечність отрути таких грибів не зникає навіть після довготривалої їх обробки: варінні, нагріванні, просушуванні, вимочуванні. Це означає, що навіть невеликий шматочок такого грибочку, що потрапить до вас на пательню чи до каструлі може призвести до сильного отруєння.

Ніколи не купуйте гриби у людей з рук. Можливо вони і смачніші, так як домашні, але в купу до таких грибочків міг попасти один із отруйних, який своєю токсичністю заразив всі що загорнене у банку. Більш безпечний спосіб -  купити їх у супермаркеті або у теплицях чи у спеціалізованих місцях. За їх якість постачальники несуть відповідальність.

Увага! Ні в якому разі не довіряйте таким помилковим тлумаченням:

- "усі їстівні гриби мають приємний смак".

- "отруйні гриби мають неприємний запах, а їстівні - приємний".

- "усі гриби в молодому віці їстівні".

- "личинки комах, черви й равлики не чіпають отруйних грибів".

- "опущена у відвар грибів срібна ложка або срібна монета чорніє, якщо в каструлі є отруйні гриби".

- "цибуля або часник стають бурими, якщо варити їх разом з грибами, серед яких є отруйні".

- "отрута з грибів видаляється після кип'ятіння протягом кількох годин".

- "сушка, засолювання, маринування, теплова кулінарна обробка знешкоджують отруту в грибах".

Первинні ознаки отруєння (нудота, блювота, біль у животі, пронос) - з'являються через 1-4 години після вживання грибів, в залежності від виду гриба, віку та стану здоров'я потерпілого, кількості з'їдених грибів.

Якщо ж все ж таки, ви маєте підозри отруєння то дотримуйтесь негайних зазначених  заходів!

Перша допомога при отруєнні грибами:

1) Викличте швидку медичну допомогу за телефоном «103».

2) Одночасно, не очікуючи її прибуття, негайно промийте шлунок: випийте 5-6 склянок кип'яченої води або блідо-рожевого розчину марганцівки; натисніть пальцями на корінь язика, щоб викликати блювоту; прийміть активоване вугілля (4-5 пігулок).

3) Після надання первинної допомоги: дайте випити потерпілому міцний чай, каву, або злегка підсолену воду, відновіть тим самим водно-сольовий баланс; покладіть на живіт і до ніг потерпілого грілки для полегшення його стану.

4) З'ясуйте, хто вживав разом із постраждалим гриби, проведіть профілактичні заходи.

Головне управління ДСНС України у Дніпропетровській області

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення