Пологове відділення відкрило свої двері після ремонту

16 серпня відбулося урочисте відкриття після ремонту пологового відділення Новомосковської центральної міської лікарні.

На поточний ремонт відділення з міського бюджету у 2017 році було виділено 230 тис грн. Ремонтні роботи проходили без припинення роботи лікувального закладу та тривали два місяці.

В заході взяли участь секретар міської ради Сергій Горошко, народний депутат України Вадим Нестеренко, заступник міського голови – начальник фінансового управління Тетяна Дакова, депутати міської ради та медичні працівники.

Умови перебування породіль та немовлят в пологовому відділенні значно покращилися, завдяки не лише проведенню ремонтних робіт, а й зміцнення матеріально-технічної бази. У відділенні наявні комфортні палати для спільного перебування матері та дитини і можливість проводити партнерські пологи.