Поезія – моя найвища суть

Поезія – це завжди крок вперед
від суєти, буденної нудоти
у стан душі, окриленої в лет,
до неба слів, до вільної свободи.

                                      О. Олехо

У житті все починається з чогось : річка із струмка, дерево із коріння. Так і поезія входить в наше життя з дитинства і залишаться з нами до кінця. Кожний знаходить в ній щось своє, близьке і зрозуміле. Духовно бідною залишається та людина, якій байдуже поетичне слово.

 

Напередодні Всесвітнього дня поезії у юнацькому ввідділі центральної міської бібліотеки зібралися юні поети – учасники клубу «Самарські менестрелі» та прихильники поетичної творчості на презентацію роботи клубу «Поезія – моя найвища суть». На зустріч з поетами-початківцями прийшли представники старшого покоління – Руслан Пивоваров та Олександр Куценко.

 

Зі своїми поетичними доробками присутніх познайомили студенти кооперативного коледжу Тронєва Влада, Сергійчик Лілія, Полуектова Олена, Бірюліна Анна. Їх вірші приємно вразили слухачів своєї щирістю і майстерністю. Поетичну естафету продовжили юні поети  шкіл міста: Гайдук Поліна, Купрій Віталій, Томілова Дана, Чокан Кирило, Гребенюк Антон.

Бібліотекарі відділу познайомили присутніх з буктрейлером, створеним за поетичними творами відомих українських та російських поетів, - «Елегія кохання» та зробили огляд збірок місцевих поетів.

 

Гості заходу – Пивоваров Р. та Куценко О. поділились з юнаками та дівчатами своїм багатим досвідом поетичної творчості, прочитали свої нові  вірші.

 

Ми запрошуємо юних прихильників поезії на засідання нашого клубу, про проведення яких ви можете дізнатися на блозі «Бібліотеки Новомосковська» http://novomos23.blogspot.com/.

 

 

 

Провідний методист міської централізованої бібліотечної системи Пігур І.М.

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події