«Подаруй дитині свято!»

Напередодні новорічних свят керівництво та представники Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ спільно з керівництвом та слухачами патрульної поліції міста Дніпропетровськ влаштували благодійний захід «Подаруй дитині свято» для дітей, позбавлених батьківської опіки, дітей-сиріт та дітей з сімей переселенців із зони проведення АТО.

На захід завітало близько ста малюків з Центру соціальної реабілітації, дитячого будинку«Барвінок» та «містечка переселенців», який облаштували у Дніпропетровську для сімей, які приїхали зі сходу України, де наразі проходить антитерористична операція.

 

Перша частина новорічного свята відбулась у приміщенні Національного центру аерокосмічної освіти молоді ім. А.М. Макарова. Розпочали захід та звернулися до дітлахів з новорічними привітаннями ректор Дніпропетровського державного університету внутрішніх справВіталій Глуховеря, начальник Управління патрульної поліції у місті ДніпропетровськВолодимир Богоніс та командир групи ПС-9 патрульної поліції міста ДніпропетровськАндрій Ковальський.

алі відбувся захоплюючий та незвичайний святковий концерт. Складався він з танцювальних та акробатичних номерів з використанням світлодіодного реквізиту, які для малят підготувала зразкова естрадно-циркова студія «Меланж Арт».

По завершенню концертної програми усі дітлахи отримали солодкі подарунки, які їм вручили вже діючі поліцейські патрульної поліції. Проте на цьому свято не завершилось – на малюків чекав феєричний сюрприз на плацу Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ.

Так, завершальною частиною новорічного заходу стало вогняне шоу з використанням піротехнічних засобів. Захоплююче свято сподобалось та здивувало усіх дітлахів. Малята зазначили, що ніколи раніше не бачили подібне, та подякували Дніпропетровському державному університету внутрішніх справ та патрульним поліції Дніпропетровська за справжню новорічну казку!

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події