Почесний громадянин міста Микола Пантелєєв відзначив свій 92-й День народження

22 травня 2016 року свій 92-й День народження відзначив ветеран Другої світової війни, Почесний громадянин Новомосковська Микола Сергійович Пантелєєв.

Привітати винуватця свята завітали виконуючий обов’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко та його заступник Костянтин Морозов.

Сергій Григорович побажав імениннику міцного здоров’я, бадьорості духу та оптимізму, ще довго залишатися в строю та радувати рідних і близьких.

Довідково:

Пантелєєв Микола Сергійович з 1942 по 1973 проходив військову службу у лавах Радянської армії. Був безпосереднім учасником бойових дій з 01 травня 1942 по 25 липня 1942 року у складі 507 стрілецького полку та з 23 жовтня 1944 по 09 травня 1945 р.р. у складі 17 артбригади.

Після виходу у відставку до 1988 року працював воєнним керівником в навчальних закладах міста.

За особливі заслуги в боях проти німецько-фашистських загарбників був нагороджений  орденами  «Червоної Зірки» та  «Отечественной войны І степени». Крім того, за особливі заслуги у захисті державного суверенітету, територіальної цілісності, у зміцненні обороноздатності та безпеки України має орден Богдана Хмельницького.