Платимо мінімальну заробітну плату

Новомосковське об’єднане управління Пенсійного фонду України Дніпропетровської області звертає увагу громадян та керівників підприємств, установ та організацій на дотримання вимог законодавства України про оплату праці в частині забезпечення нарахування та виплати мінімальної заробітної плати в 2017 році.

Законом України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування», що набрав чинності 1 січня 2004 року, була встановлена пряма залежність розміру пенсій від періоду, протягом якого особа працювала, та заробітку, з якого сплачувались внески до Пенсійного фонду.

Основним досягненням приоритетних дій Уряду в соціальній сфері є посилення соціального захисту працюючих громадян. Відповідно до Закону України “Про Державний бюджет України на 2017 рік” з 1 січня 2017 року встановлено мінімальну заробітну плату у місячному розмірі на рівні 3 200 грн.

Держава створила достатні умови для роботодавців, які мають змогу підвищувати заробітну плату для працівників. Завдяки рішенню парламенту податкове навантаження на фонд оплати праці минулого року було зменшено – з 38% до 22%. Цей крок дає можливість зменшити тіньові, неофіційні заробітні плати та відмовитись від переводу своїх працівників на скорочений робочий тиждень, день.

Для зарахування в страховий стаж повного робочого місяця роботодавці мають сплачувати внески в сумі, не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, який обчислюється виходячи із мінімальної заробітної плати. Мінімальний страховий внесок у 2017 році складатиме 704,00 грн. на місяць (3200 грн.*22%).

Якщо ж страхові внески сплачені не в повному обсязі, то негативні наслідки мають не тільки працівники, які втрачають певний період стажу, а й роботодавці, до яких застосовуються фінансові санкції.

Сьогодні досить часто виникає питання: «А що робити тій людині, яка за об’єктивними обставинами не працює та не підлягає загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню?»

Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» встановлено, що особи, які досягли 16-річного віку та не належать до кола осіб, які підлягають загальнообов’язковому державному соціальному страхуванню, мають право укласти договір добровільної участі. Для цього необхідно звернутися до територіального органу Державної фіскальної служби, який знаходиться за місцем проживання особи та укласти договір строком не менше одного року (крім договорів про одноразову сплату). Сума сплати єдиного внеску за кожен місяць не може бути меншою за мінімальний страховий внесок (704,00 грн.) та більшою за суму єдиного внеску, обчисленого виходячи з максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, встановлених на дату укладення договору. Максимальна величина бази нарахування єдиного внеску в 2017 році складатиме: з 01 січня – 40000 грн.; з 01 травня – 42100 грн.; з 01 грудня – 44050 грн.

В умовах діючої в Україні системи загальнообов’язкового державного соціального страхування, отримання зарплати без сплати внесків, також, впливає на оплату листків непрацездатності, на отримання допомоги по безробіттю, тощо.

На сьогодні одним із головних завдань держави є забезпечення конституційних прав і свобод громадян України. Проте, кожен із нас має розуміти всі ризики та можливі наслідки недотримання трудового законодавства. Погоджуючись на неофіційне оформлення трудових відносин або виплату заробітної плати в «конвертах», працівники власноруч позбавляють себе  частки майбутньої пенсії, а роботодавці – стають порушниками в сфері законодавства про працю та зайнятість населення, і як наслідок – не тільки матеріальні збитки у вигляді штрафів та санкцій, а й погіршення ділової репутації.

 

Начальник управління                                                                       А.О.Косова

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби