ПАТ «Дніпропетровськгаз» перевірило готовність до опалювального сезону на 202 тис. газифікованих об’єктах

Зараз основним завданням ПАТ «Дніпропетровськгаз» є підготовка області до проходження опалювального періоду 2016-2017 років. На сьогодні план заходів здійснюється в термін і виконаний на 80%.

Роботи ведуться відразу в декількох напрямках. На 1 жовтня фахівці ПАТ «Дніпропетровськгаз» перевірили технічний стан 12 тисяч кілометрів підземних і надземних газопроводів приладовим методом контролю. Щодня спеціалізовані бригади проводять планове технічне обслуговування внутрішньобудинкових систем газопостачання, так, за рік вже перевірено 202 тисячі газифікованих об’єктів. Проведено 3698 навчально-тренувальних занять бригадами АДС.

У той же час компанія укладає з побутовими споживачами договори про технічне обслуговування, ремонт внутрішньобудинкового (внутрішньоквартирного) газового обладнання, а також виконання технічного обслуговування газових приладів і внутрішньобудинкових систем газопостачання.

У ході підготовки до опалювального періоду проводиться підготовка 130 одиниць автотранспорту до роботи при низьких температурах, поповнюється аварійний запас ремонтних матеріалів Тому, незважаючи на відомі економічні труднощі, всі дільниці підприємства і аварійно-диспетчерські служби будуть повністю підготовлені до нового опалювального сезону з урахуванням регламентних термінів.

«Для того, щоб Дніпропетровщина була повністю підготовлена до опалювального сезону, фахівцями нашої компанії виконані роботи з реконструкції 4,63 км газопроводів із застосуванням нових технологій, планове технічне обслуговування та поточний ремонт 856 ГРП і 1006 ШРП. Замінено технологічне обладнання 6 ГРП, 17 ШРП, 44 засувки», - коментує технічний директор ПАТ «Дніпропетровськгаз» Тетяна Бузовська.

Традиційно з 15 вересня по 15 жовтня ПАТ «Дніпропетровськгаз» проводить місячник з пропаганди серед населення безпечного і заощадливого використання газу в побуті. Під час місячника працівники регіональних дільниць проводять інструктажі як у технічних кабінетах, так і разом з планово-технічним обслуговуванням домоволодінь, проводять лекції дітям та молоді у навчальних закладах. Серед споживачів газу розповсюджуються листівки з ілюстраціями основних правил безпечного використання газу у побуті.

Весь комплекс заходів, який провели фахівці ПАТ «Дніпропетровськгаз» у межах підготовки до нового осінньо-зимового періоду, дозволить забезпечити надійну і безперебійну роботу системи газопостачання в зимовий період.

Довідка: ПАТ «Дніпропетровськгаз» забезпечує природним газом споживачів Дніпропетровської області і посідає друге місце з транспортування та розподілу природного газу серед підприємств нафтогазової галузі України. Річний обсяг транспортування природного газу складає 1,7 мільярди кубометрів. Рівень газифікації Дніпропетровської області становить 89%. ПАТ «Дніпропетровськгаз» - одне з найбільших платників податків у Дніпропетровській області. Щорічно до бюджетів всіх рівнів компанія перераховує більше 200 мільйонів гривень податків і зборів.

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства