Особистий прийом громадян начальником ГУМВС України в Дніпропетровській області

Шановні мешканці міста та району! 25 червня 2015 року з 11.00 до 13.00 в кімнаті прийому громадян на першому поверсі Новомосковського міського відділу міліції в адміністративному приміщенні по вул.Радянській, 7, начальником ГУМВС України в Дніпропетровській області генерал-майором міліції Репешко Ігорем Володимировичем буде здійснюватись особистий прийом громадян за попереднім записом.

Запис на прийом до начальника ГУМВС України в Дніпропетровській області здійснюється з 22 по 24 червня з 09.00 до 18.00 з перервою на обід з 13.00 до 14.00 по телефону 7-31-75.

Під час попереднього запису ви повинні надати такі відомості про себе: прізвище, ім'я та по-батькові, дата народження, місце проживання, контактний телефон, суть питання, з яким будете звертатися на прийом.

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області