Основні напрямки реформування систеи органів юстиції

На виконання доручення Міністра юстиції Укарїни Павла Петренка від 12.02.2015 року № 6-32/45 Новомосковське міськрайонне управління юстиції доводить до вашого відома, що Міністерством юстиції України розпочато проведення масштабної оптимізації  структури органів юстиції. Зокрема, рішенням Кабінету Міністрів України від 21 січня 2015 року ліквідовано Державну виконавчу та Державну реєстраційну служби. Разом з тим, функції, виконання яких забезпечували зазначені служби, продовжують існувати. Приймаючи рішення про ліквідацію служб, Кабмін установив, що їх правонаступником є Міністерство юстиції України. Відповідні зміни внесені до положення про Міністерство юстиції України, а також положення про Головні територіальні управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, в областях, містах Києві та Севастополі. Згідно положення зазнали змін функціональні повноваження головних управлінь юстиції, а також змінилась назва управлінь. Відтепер управління юстиції обласного рівня мають назву головні територіальні управління юстиції.

Очікуються зміни в порядку реалізації повноважень з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців, державної реєстрації речових прав на нерухоме майно. Так, Верховна Рада України  прийняла  Закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція).

Також, інституційна реформа системи органів юстиції передбачає завершення ліквідації Державної служби захисту персональних даних, скорочення працівників Мін'юсту, Укрдержархіву, територіальних органів юстиції та головних управлінь юстиції в областях.

Міністерство юстиції оголосило конкурс на 47 вакантних керівних посад на території всієї України.

Новомосковське міськрайонне управління юстиції