Оголошення про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги у Дніпропетровській області

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 06 лютого 2015 року №44/7 «Про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги», Новомосковське міськрайонне управління юстиції повідомляє про проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються для надання безоплатної вторинної правової допомоги, у Дніпропетровській області.

Претенденти, які пройшли конкурсний відбір, залучатимуться до надання безоплатної вторинної правової допомоги на постійній основі за контрактом або на тимчасовій основі на підставі договору відповідно до Порядку і умов укладення контрактів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на постійній основі, та договорів з адвокатами, які надають безоплатну вторинну правову допомогу на тимчасовій основі, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.01.2012 № 8.

Відповідно до Порядку і умов проведення конкурсу з відбору адвокатів, які залучаються до надання безоплатної вторинної правової допомоги, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.2011 № 1362,претенденти, які виявили намір взяти участь у конкурсі, повинні відповідати таким вимогам щодо їх професійного рівня:

• наявність свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю;
  • знання нормативно-правових актів у сфері захисту прав людини;
  • знання норм процесуального та матеріального права;
  • знання та дотримання правил адвокатської етики;
  • вміння складати процесуальні заяви, скарги та інші документи правового характеру;
  • вміння працювати з правовими базами даних;
  • володіння державною мовою (володіння англійською мовою та/або мовами національних меншин, які на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці становлять значну частку населення, є перевагою);
  • досвід роботи (є перевагою).

Для участі у конкурсі необхідно особисто подати за встановленою Міністерством юстиції формою заяву разом з такими документами:

• копіями паспорта громадянина України, облікової картки платника податків, свідоцтва про право на зайняття адвокатською діяльністю, трудової книжки, документів про освіту;
  • біографічною довідкою та анкетою за встановленою Міністерством юстиції формою, а також мотиваційним листом (до 500 слів), у довільній формі за підписом претендента.

Увага! Зразки заяви, біографічної довідки та анкети розміщено на офіційному веб-сайті Координаційного центру з надання правової допомоги http://www.legalaid.gov.ua/ua/konkurs-advokativ/somyi-konkurs.

Заяви та документи, необхідні для участі у конкурсі, приймаються до 16 березня 2015 року Головним Управлінням юстиції у Дніпропетровській області та Новомосковським міскрайонним управлінням юстиціїї:

Адміністративно-територіальна одиниця (місто та/або район)

Адреса для подання документів

Особи, що здійснюють зв'язок з претендентами, їх номери телефонів та адреси електронної пошти для довідок

1.

м. Дніпропетровськ

49000, м. Дніпропетровськ,

пр. К. Маркса, 21-А

Головне управління юстиції у Дніпропетровській області

відділу правової роботи, правової освіти та кодифікації,

секретар конкурсної комісії

Мамедова Анна Павлівна

тел.: (056) 46-43-53

моб.: 097-283-92-37

ел. пошта: pravova.osvita307@ukr.net

2.

м.Новомосковськ, Новомосковський район

51200, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул.Радянська,7,

Новомосковське мiськрайонне управлiння юстицiї

Головний спеціаліст Новомосковського міськрайонного управління юстиції

Андрущак Алла Сергіївна тел.:(05693)7-32-70 моб.:066-388-43-87 ел.пошта: info@nm.dp.minjust.gov.ua

Конкурс проводиться у три етапи:

• перший етап – розгляд документів, поданих претендентами: 25-24 березня 2015 року за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 21-А (будівля Головного управління юстиції у Дніпропетровській області);
  • другий етап – письмове тестування претендентів: 28 березня 2015 року з 11 до 13 год. 30 хв. за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. Гагаріна 26, Дніпропетровський державний університет внутрішніх справ (початок реєстрації – о 10:00);
  • третій етап – співбесіди з претендентами: 07-08 квітня 2015 року за адресою: м. Дніпропетровськ, пр. К.Маркса, 21-А (будівля Головного управління юстиції у Дніпропетровській області).

Точний день та час співбесіди кожного претендента буде окремо повідомлено під час реєстрації для проходження письмового тестування.

Новомосковське міськрайонне управління юстиції