Оголошення про продовження конкурсу на заміщення тимчасово вакантної посади начальника відділу з питань інфраструктури та інвестицій

Виконавчий комітет Новомосковської міської ради повідомляє, що конкурс на заміщення тимчасово вакантної посади начальника відділу з питань інфраструктури та інвестицій продовжено до 01.12.2019 року.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії  заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування та проходження служби; заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4 х 6; копії документів про освіту; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовозобов’язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності);  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції».

Вимоги до конкурсантів:

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі на заміщення тимчасово вакантної посади начальника відділу з питань інфраструктури та інвестицій виконавчого комітету Новомосковської міської ради повинні мати: повну вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста або магістра, вільно володіти українською мовою, комп’ютером на рівні досвідченого користувача, стаж роботи  не менше трьох років.

За довідками стосовно конкурсу звертатись за телефоном 7-16-93.