ОГОЛОШЕННЯ про конкурс на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського міського культурно-освітнього дитячо-молодіжного центру

Управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади керівника закладу культури, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська:

директора – Новомосковського міського  культурно-освітнього дитячо-молодіжного центру.

Кваліфікаційні вимоги: громадянство України, вища освіта, стаж роботи у сфері культури не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Особи, які бажають брати участь у конкурсі, подають такі документи:

- заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

- автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

- копію паспорта громадянина України;

- копії документів про вищу освіту;

- два рекомендаційні листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми;

- програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

Документи приймаються протягом 30 – ти днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, 14, каб. 13, телефон (05693) 7-13-25.

Конкурсна комісія починає формуватись з дати публікування оголошення, до участі у роботі комісії запрошуються представники громадських організацій у сфері культури за наданням відповідної заяви.

Інформація про матеріальну технічну базу,  умови праці Новомосковського міського культурно-освітнього дитячо-молодіжного центру.