ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до пункту 25 «Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в УРСР», виконавчі комітети місцевих Рад народних депутатів щороку в період з 1 жовтня по 31 грудня проводять перереєстрацію громадян, які перебувають на квартирному обліку, в ході якої перевіряються їх облікові дані. Виявлені зміни вносяться в облікові справи громадян і книгу обліку осіб, які перебувають у черзі на одержання жилих приміщень.

Нагадуємо, що якщо громадянин протягом п'яти років поспіль не оновлює свої облікові дані та не проходить перереєстрацію він виключається зі списків квартирного обліку до моменту оновлення своїх даних і підтвердження обґрунтованості свого перебування в черзі.