Оголошення

За результатами оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П.Калнишевського, що є об’єктом комунальної власності територіальної громади міста Новомосковська, відповідно до частини 5 статті 214 Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження контрактної форми роботи у сфері культури та конкурсної процедури призначення керівників державних та комунальних закладів культури», до управління культури, молоді, національностей і релігій виконавчого комітету Новомосковської міської ради подано 1 пакет документів від Мешко Костянтина Віталійовича, які оприлюднюютьсявідповідно до частини 2 статті 214 Закону, а саме:

- заяву про участь у конкурсі;

- згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію претендента на заміщення вакантної посади керівника Новомосковського міського історико-краєзнавчого музею ім. П.Калнишевського;

- копії документів про вищу освіту;

- рекомендаційний лист;

- мотиваційний лист.