Новий підхід діяльності патрульної служби Новомосковська «Міліція-громада»

Патрульна служба міліції одна з «найближчих» до народу. Місія міліціонерів патрульної служби – завжди бути поряд з людьми, а значить, уособлювати образ українського міліціонера. Дивлячись на них, оцінюючи їхні дії, пересічний громадянин робить висновок про те, як держава захищає добробут громадян, дбає про їх особисту безпеку, безпеку рідних, захищає від криміналу взагалі. Саме для того, щоб дізнатися більше про те, наскільки важливою є робота патрульної служби і яку роль вона відіграє у кримінальній обстановці міста, 02 жовтня цього року було проведене патрулювання міста спільно з представниками місцевих засобів інформації.

Результатами лише одного патрулювання стали припинення 17-ти адміністративних правопорушень, затримання 3-х правопорушників, перевірка двох осіб, які перебувають під домашнім арештом, 4 осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, обслужено 5 викликів на адреси за зверненнями громадян до чергової частини міського відділу міліції.

У боротьбі зі злочинністю потрібні спільні зусилля міліції, органів влади, громадськості. Реалізуючи новий підхід діяльності патрульної служби «міліція-громада» до патрулювання вулиць міста активно залучаються представники громадськості. Цього разу у патрулюванні брали участь представники партії «Удар» Рапацький Олег Ростиславович та Сурченко Володимир Володимирович. Там, де така взаємодія існує, обов’язково втішний результат. Судіть самі, протягом 2015 року працівники патрульної служби Новомосковського міського відділу міліції спільно з представниками громадськісті притягли до адміністративної відповідальності 627 правопорушників. Розкрили 133 злочинів та затримали за підозрою у скоєнні злочинів 21 особу.

Т.М. Попова, майор міліці

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області