Новомосковський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує

12 квітня поточного року о 16:40 до Служби порятунку «101» від начальника виробничої дільниці ТОВ “Автомагістраль - Південь” надійшло повідомлення про те що на відкритій території в м. Новомосковськ по вул..Заводська, під час проведення будівельних робіт (риття траншеї), працівниками підприємства було знайдено предмет орієнтовно схожий на застарілий артилерійський снаряд калібру 100 мм.

Фахівцями піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області вибухонебезпечний предмет вилучено та знищено за межами населеного пункту. Додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Новомосковський міськрайонний відділ Головного управління Державної служби України  у Дніпропетровській області попереджає громадян бути вкрай обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів, не намагайтесь їх перевертати, переносити в інше місце, а тим більше розбирати. У разі небезпеки одразу телефонуйте 101.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення