Новомосковський міськрайонний відділ Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує

31 січня поточного року о  02 : 44 на пункт зв’язку 31 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області надійшло повідомлення про пожежу в приватному житловому будинку  по вулиці вул. Курченко в місті Новомосковську. На місце пожежі направлено відділення пожежно-рятувального підрозділу на автоцистерні.  О 03:00 по прибуттю на місце пожежі встановлено, що пожежа охопила домашнє майно, меблі житлового будинку на площі близько 20 метрів квадратних. Завдяки злагодженим діям рятувальників о 03:15 пожежу вдалося ліквідувати. Причина пожежі: коротке замикання залишеного на ніч без нагляду ввімкненого в електромережу тепловентилятора.

Цього ж дня о 07 : 53 за сигналом «Тривога» рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області виїхали на пожежу, що сталася в приватному житловому будинку  по вулиці вул. Красний Кут в місті Новомосковську. О 08:08 по прибуттю на місце пожежі встановлено, що горить перекриття будинку над житловою кімнатою. О 08:28 пожежу вдалося ліквідувати. Пожежею пошкоджено утеплювач (тирса), дерев'яні конструкції перекриття на площі 1,5 метри квадратних. Причина пожежі: коротке замикання старої освітлювальної електромережі.

01 лютого поточного року о 01 :10 на пункт зв’язку 31 державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області надійшло повідомлення про пожежу в однокімнатній житловій квартирі на третьому поверсі п'ятиповерхового будинку по вулиці Сучкова в місті Новомосковську. На місце пожежі направлено два відділення пожежно-рятувального підрозділу на автоцистернах. О 01: 18 по прибуттю на місце пожежі після розвідки задимленого під'їзда встановлено, що горить майно всередині квартири. О 02:10 пожежу вдалося ліквідувати. Пожежею пошкоджено домашні речі, майно на площі близько 8 метрів квадратних. Причина пожежі та матеріальні збитки встановлюються правоохороними органами.

Шановні громадяни! Будьте обережними з вогнем. При виявленні  вогню чи  запаху диму негайно телефонуйте 101.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення