Новомосковський дитячий будинок сімейного типу родини Лискіних відзначив 30-річчя від дня заснування

17 лютого 2019 року дитячий будинок сімейного типу родини Лискіних відзначив 30-річчя від дня заснування.

Дитячий будинок сімейного типу (ДБСТ) створили у лютому 1989 року подружня пара Ніна Іванівна та Віталій Олексійович Лискіни. Це був один з перших дитячих будинків, створених в Дніпропетровській області. За весь час функціонування ДБСТ в ньому виховувалося понад 40 дітей-вихованців, які залишились без батьківського піклування. Багато з них вже залишили ДБСТ: когось усиновили, деякі вихованці були передані під опіку родичам, інші – виросли і почали самостійне життя. Всі діти, які вийшли з родини, влаштувалися у житті – мають освіту, роботу, свої сім’ї. Випускники ДБСТ подарували батькам 43 онуки.

Батьки-вихователі продовжують спілкуватися зі своїми випускниками та допомагають їм у вирішенні різноманітних життєвих питань. Зараз родина виховує сімох дітей, позбавлених батьківського піклування, та трьох власних дітей.

Батьків-вихователів з родинним святом привітали секретар міської ради Сергій Горошко, заступник міського голови Ольга Тихонова, начальник служби у справах дітей Дніпропетровської облдержадміністрації Віктор Візир та батьки-вихователі ДБСТ Дніпропетровської області. Гості подякували Ніні Іванівні та Віталію Олексійовичу за їх нелегку справу протягом багатьох років та вручили пам’ятні подарунки.

Свято пройшло у невимушеній родинній атмосфері.