Новомосковські міліціонери патрулюють місто спільно з громадськістю

Забезпечення належного правопорядку в місті, безпека та спокій городян та гостей міста – основні пріоритети роботи новомосковської міліції. Тож над їх реалізацією правоохоронці працюють разом з громадськістю. Сьогодні люди дуже патріотично налаштовані, є дуже велика активність політичної партії «Свобода», «Удар», «Правого сектору» та інших громадських організацій. Правоохоронцями здійснено ревізію осіб, які є власниками мисливської зброї та, в разі потреби, зможуть допомогти в захисті нашого міста. У боротьбі зі злочинністю потрібні спільні зусилля міліції, органів влади, громадськості. Там, де така взаємодія існує, обов’язково втішний результат.

З лютого 2015 року за ініціативою начальника Новомосковського міського відділу міліції підполковника міліції Очеретяного Максима Анатолійовича для підтримання належного правопорядку та попередження вуличних злочинів вулиці міста патрулюють новомосковські міліціонери, представники політичної партії Всеукраїнського об’єднання «Свобода» під керівництвом керівника Новомосковського осередку Юрія Нємченка та активісти «Правого сектора».

Перед тим, як заступити на патрулювання, для правоохоронців та їхніх громадських помічників проводиться інструктаж, де визначається маршрут патрулювання, пояснюється, як поводитися при виявленні правопорушень, їх ознайомлюють з оперативною обстановкою, а також наголошують на ввічливому ставленні до громадян.

Спільні патрулювання вулиць – це надзвичайно відповідальна ділянка роботи як для правоохоронців, так і для добровольців, бо головним завданням таких заходів є безпека наших громадян. Завдяки такій спільній роботі нам вдається профілактувати вуличну злочинність, тим самим оберігати новомосковців від злочинних посягань та робити наше місто безпечнішим. Також спільні патрулі мають на меті не допустити будь-яких проявів тероризму на Новомосковщині.

З початку 2015 року працівники патрульної служби Новомосковського міського відділу міліції притягли до адміністративної відповідальності 300 правопорушників, з них близько 100 – за дрібне хуліганство. Лише в лютому за допомогою добровольців виявлено та припинено 90 адміністративних правопорушень, тож судіть самі про ефективність спільних патрулювань. Ми дякуємо своїм громадським помічникам, які беруть участь у патрулюванні, за розуміння та допомогу міліції у нелегкий час.

Оперативна обстановка сьогодні повністю контролюється правоохоронними органами й спільними зусиллями ми забезпечимо порядок та спокій на Новомосковщині.

До речі, 28 лютого працівники патрульно-постової служби відзначають своє професійне свято і ми бажаємо всім патрульним успіхів у їх праці, здоров’я і звичайно ж простого людського щастя!

Т.М. Попова, майор міліції   

 

 міліції   

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області