Новомосковські комунальники ведуть постійну роботу з прибирання внутрішньодворових територій та центральних вулиць міста

З метою покращення санітарно-екологічного стану міста Новомосковська протягом останніх тижнів працівниками комунальних підприємств міста прибрано 35 стихійних сміттєзвалищ, вивезено 601 м3 сміття. Наступного тижня робота з прибирання території міста триватиме далі, відповідне доручення підписав перший заступник міського голови Дмитро Ковальов. Також, для підтримання санітарно-епідеміологічного стану, в.о. міського голови Сергієм Горошко видано розпорядження про проведення в Новомосковську Дня довкілля, яким встановлено четвер єдиним санітарним днем на території міста.

Закликаємо долучитися до проведення Днів довкілля всі установи, організації та підприємства. Також просимо всіх мешканців нашого міста внести свою частку у справу наведення і підтримки чистоти і порядку.

Шановні новомосковці, давайте разом зробимо все, щоб Новомосковськ став ще чистішим, охайнішим і привабливішим, і пам’ятаймо – чисто там, де не смітять!

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби
Фото події