Новомосковське міськрайонне управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області інформує

08 серпня поточного року о 19 : 00 на пункт зв’язку 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області надійшло повідомлення про загибель на воді громадянина 1991 року народження, на річці Самара, в несанкціонованому місці для відпочинку на воді, біля житлового масиву «Решкут». Зі слів друзів, які відпочивали разом, громадянин знехтував правилами безпечної поведінки на воді,  пірнув у воду та зник. Силами особового складу «Водолазно-рятувальної служби міста Новомосковська» в 20-ти метрах  від берега на глибині 4 метра було  виявлено тіло загиблого та витягнуто на берег. На тілі наявних ознак насильницької смерті не виявлено.

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області застерігає  громадян бути обережними та суворо дотримуватися   правил безпечної поведінки на водоймах.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення