Новомосковськ відзначив день міста

23 вересня Новомосковськ відсвяткував День міста. Святкування розпочалося з урочистої ходи від виконкому до Меморіалу «Вічна слава», де пройшов урочистий мітинг «Новомосковськ, мій рідний край – земля людей, нескорених війною» до 74-ї річниці вигнання фашистських загарбників та 441-ї річниці з дня заснування міста .

Також відбулося покладання квітів до Меморіалу «Вічна слава», пам’ятника воїнам-інтернаціоналістам та дошки пам’яті загиблим в АТО.

Після цього святкування продовжилося у міському парку ім. Сучкова. Тут відбулося урочисте відкриття свята, виставка-експозиція кращих підприємств міста та гостей з Новомосковського району і концерт творчих колективів міста «Українські візерунки – місту від майстрів мистецтв дарунки». Доповнили святкову програму караоке в парку та творчі майстер-класи.

На площі перед Палацом культури «Металург» розгорнувся фестиваль-ярмарок «Містечко майстрів», на якому свої витвори презентували народні умільці міста.

Потім городяни побачили фестиваль спорту з показовими виступами провідних спортсменів міста.

На пляжі парку культури та відпочинку пройшли кінологічні змагання собак службових та охоронних порід.

На стадіоні металург відбувся фінальний матч Кубку міста з футболу.

Завершив святковий день концерт за участю молодих зірок української естради і конкурс краси«Красуня Новомосковська 2017».

Після закінчення святкових заходів вечірнє небо над Новомосковськом осяяли залпи святкового феєрверку.

Також святкові гуляння пройшли на мікрорайонах Подол, Решкут, Вокзал, Кулебівка та на подвір’ї Міського будинку культури ім. Олеся Гончара.

24 вересня святкування продовжилось у центральному парку міста ностальгічними танцями з оркестром «Юність Самари».

Фото події