Неповнолітнім нагадали про відповідальність

14 травня працівниками СКМСД Новомосковського міського відділу міліції був організований та проведений профілактичний захід серед учнів 7-9 класів загальноосвітньої школи № 17 м. Новомосковськ на тему: «Я попереджений про адміністративну та кримінальну відповідальність» та перед закінченням навчального року - «Моє безпечне літо 2015».

Правоохоронцями доведено підліткам найпоширеніші статті адміністративного кодексу, які іноді порушують саме діти, а це є ст. 175 КУпАП (куріння тютюнових виробів у заборонених місцях), ст. 178 КУпАП (розпиття пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених місцях або поява у громадському місці у п’яному вигляді), ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) та інші.

Також серед дітей проведена роз’яснювальна робота щодо відповідальності за вчинення особливо тяжких та тяжких кримінальних правопорушень.

На передодні літніх канікул міліціонери звернули увагу дітлахів на відповідальне та уважне ставлення до свого здоров’я та життя під час літнього відпочинку і нагадали елементарні правила безпеки та обережне поводження під час перебування у лісах і на водоймах.

Наприкінці заходу правоохоронці побажали дітям успіхів під час здавання екзаменів та цікавого, приємного літнього відпочинку.

СКМСД Новомосковського МВ ГУМВС України в області

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області