Не залишайтесь байдужими!

Шановні новомосковці!

За минулий рік в місті Новомосковську осиротіло 15 дітей. Ці діти на сьогодні знайшли нові родини, обігріті любов’ю, турботою небайдужих людей.

Служба у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради виражає вдячність тим жителям міста, хто відгукнувся та допоміг знайти нові сім’ї для дітей.

З початку поточного року на облік в службі у справах дітей поставлено 4 дітей, які мають статус сироти та  позбавленої батьківського піклування. На сьогодні дітям знайдено потенційних опікунів.

Шановні мешканці!

Якщо Ви  бажаєте подарувати свою батьківську любов, тепло та турботу дитині-сироті або дитині, позбавленій батьківського піклування  чекаємо Вас в службі у справах дітей виконавчого комітету Новомосковської міської ради за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська, буд. 14, каб. 21 з 8.00 до 17.00 перерва з 12.00 до 12.45.