НЕ ПЛАТИШ ТИ – МЕРЗНУТЬ ВСІ!

Шановні жителі Новомосковська!

Всі ми пам’ятаємо, як непросто місто розпочало опалювальний сезон у жовтні 2016 року. І причиною тому була велика заборгованість населення перед КП «Новомосковськ теплоенерго» за послуги теплопостачання. Мною були проведені переговори з НАК «Нафтогаз України», підписаний графік погашення заборгованості за спожитий газ, яка накопичувалась протягом багатьох років. І на сьогоднішній день тепло подається безперебійно на всі житлові будинки та об’єкти соціальної сфери.

Але основна проблема підприємства «Новомосковськ теплоенерго» – розрахунки з НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ залишається і на сьогодні. І основним споживачем є населення міста. Заборгованість жителів міста за надані послуги опалення складає більше 10 млн. грн. Сплата населення за послуги опалення у жовтні-листопаді 2016 року становила на рівні 50 %.

У грудні я, мої заступники, працівники «Новомосковськ теплоенерго» провели активну роз’яснювальну роботу через ЗМІ, соціальну рекламу, зустрічі з людьми у дворах за місцем проживання – де роз’яснювали про катастрофічну ситуацію, яка склалася з неплатежами за отримані газ і тепло. І рівень оплати населення виріс до 75 %.

І сьогодні я хочу подякувати тим жителям нашого міста, які прислухались і відгукнулись на наше прохання вчасно і в повному обсязі оплачувати послуги теплопостачання. І таким чином загрозу відключення міста від тепла у грудні вдалося знизити.

Але все одно рівень розрахунків населення є недостатнім, щоб КП «Новомосковськ теплоенерго» вчасно сплачувало НАК «Нафтогаз України» за спожитий природний газ. Більше того, рівень оплати населення за послуги теплопостачання у січні 2017 року знизився до 55 % від нарахованого. НАК «Нафтогаз України» в черговий раз попередило КП «Новомосковськ теплоенерго» про можливе припинення постачання газу на наші котельні.

Подібна ситуація з неплатежами існує і в інших містах Дніпропетровської області та України. Наприклад, через проблему неплатежів у грудні 2016 року у м. Кам’янському від газопостачання було відключено декілька котелень і жителі окремих мікрорайонів (50 тис. мешканців), дитячі садки, школи і лікарні залишились без опалення.

Я вірю в те, що всі ми хочемо, щоб наше місто було з теплом, жило і розвивалось. Тому я звертаюсь до всіх жителів з проханням терміново сплатити заборгованість за послуги централізованого опалення. В іншому випадку НАК «Нафтогаз України» припинить постачання газу, наші котельні зупиняться, а КП «Новомосковськ теплоенерго» завершить опалювальний сезон в місті з 1 березня 2017 року.

Секретар міської ради                                                       С.Г. Горошко