Народна служба порятунку «101» інформує

21 жовтня 2014 року о 18:08  виникла пожежа в житловій квартирі на четвертому поверсі п’ятиповерхового житлового будинку в місті Новомосковську. 

На ліквідацію пожежі залучено три відділення  в кількості 9 чоловік особового складу 31 державної пожежно-рятувальної частини  Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області. Через задимленість коридорів особовий склад пожежно-рятувального підрозділу евакуював мешканців житлового будинку. За допомогою апаратів стислого повітря рятувальники врятували мешканку однієї з задимлених квартир на четвертому поверсі, громадянку 1981 року народження, та її дитину 2002 року народження. 

Внаслідок пожежі,  загинув власник квартири, в якій виникла пожежа, громадянин 1950 року народження.  Постраждалі з діагнозом отруєння чадним газом госпіталізовані до Новомосковської ЦМЛ. Причина пожежі встановлюється правоохоронними органами.

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління  Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області звертає увагу громадян на те, що необхідно бути особливо обережними з вогнем. Не паліть у ліжку, слідкуйте за станом електроприладів та приладів опалення, не допускайте використання електрообігрівальних та нагрівальних приладів саморобного виготовлення, дотримуйтесь протипожежних правил під час користування ними. При виявленні  вогню чи  запаху диму негайно телефонуйте 101. 

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення