Народна служба порятунку «101» інформує

22 липня поточного року о  15 : 20 в місті Новомосковськ, місцевим мешканцем,  на відкритій території, перехресті вулиць Зіни Білої та 8 Березня, було знайдено предмет схожий на артилерійський снаряд часів Великої Вітчизняної війни. Фахівцями піротехнічної групи аварійно-рятувального загону спеціального призначення Головного управління ДСНС України  у Дніпропетровській області після обстеження місця події було вилучено та знищено  артилерійський снаряд калібру 152 на  підривному майданчику селища Миколаївки Петриківського району.  Місце події обстежено, додаткових вибухонебезпечних предметів не виявлено.

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління Державної служби України  у Дніпропетровській області попереджає громадян бути вкрай обережними при виявленні вибухонебезпечних предметів, не намагайтеся самотужки їх знешкоджувати, це може призвести до трагічних наслідків.

Новомосковське МРУ ГУ ДСНС України  у Дніпропетровській області

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення