Нагадуємо громадянам про пильність та обережність

Шановні мешканці міста та району!

У зв’язку зі складною суспільно-політичною ситуацією в Україні керівництво Новомосковського міського відділу міліції нагадує громадянам про пильність та обережність.

Для забезпечення громадської безпеки мешканців міста та району, протидії можливим провокаціям у нашому регіоні, проявам сепаратизму, дестабілізації правопорядку та іншим вчинкам проти цілісності України звертайте увагу на підозрілих осіб, перш за все чоловічої статі, які мають при собі зброю, нещодавно винайняли або збираються орендувати житло, в якому планують мешкати без сім’ї.

Якщо помітили підозрілі предмети (сумки, коробки та інше), які залишені без нагляду, в жодному разі не чіпайте такі предмети, не намагайтеся їх відкрити або оглянути. Це мають робити тільки професіонали з вибухотехнічної служби. До приїзду правоохоронців зробіть усе можливе, щоб ніхто не наближався до підозрілого предмета.

Також повинні викликати підозру автомобілі, залишені без нагляду на тривалий час в громадських місцях: вокзалах, зупинках громадського транспорту, поблизу ринків, торговельних центрів, популярних розважальних закладів.

Про все підозріле просимо Вас відразу повідомляти працівникам правоохоронних органів за телефоном «102» або будь-яким зручним для Вас способом.

Ваші пильні та грамотні дії здатні врятувати життя та здоров’я Вам та іншим людям.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області