На мікрорайоні Кулебівка відкрито новий супермаркет

22 травня на Кулебівці пройшло справжнє свято – усіх гостинно зустрічав сучасний, просторий супермаркет. Це відкриття для мешканців мікрорайону було довгоочікуваним, про що свідчила велика кількість гостей свята, які мали бажання зробити перші покупки у новому магазині. Скрізь панувала святкова атмосфера: яскраво прикрашений повітряними  кулями фасад магазину, а настрій нових відвідувачів був по-справжньому піднесений. На перших покупців магазину чекали сюрпризи та подарунки.

Червону стрічку в присутності багатьох городян перерізали виконуючий обв’язки міського голови, секретар міської ради Сергій Горошко та його заступник Костянтин Морозов.

Сергій Григорович привітав кулебівчан з відкриттям нового магазину, подякував власникам за чудовий магазин та побажав їм прибутків, а усім мешканцям вдалих покупок.

Фото події