«Мрії збуваються»

Саме такі слова сходять на думку після чергового засідання, яке відбулося 31.03.2016р. колегії департаменту освіти і науки облдержадміністрації за участю першого заступника голови облдержадміністрації О.М. Кужмана.

У своєму виступі О.М. Кужман наголосив на те, що депутати облради постійно дбають про створення належних умов освітніх закладів області. З цією метою кожній територіальній одиниці виділені кошти на ті, чи інші потреби.

Щодо нашого міста, то до переліку об’єктів на які виділені кошти обласного бюджету у 2016 році включені реконструкції будівлі СЗШ № 8 та                ДНЗ «Чебурашка».

Також у мешканців нашого міста є надія на кошти Європейського банку для проведення реконструкції колишнього ДНЗ «Ювілейний» за адресою: вул. Українська,3 (нині філія СЗШ № 18).

Всі ці заходи в результаті дадуть можливість місту отримати заклад у окремому приміщенні для обдарованих дітей – ліцей       «Самара», два сучасних дошкільних навчальних заклади ДНЗ «Чебурашка», ДНЗ «Ювілейний», які задовольнять потреби батьків у наданні послуг дошкільної освіти 400 малюкам міста та влаштувати 25 дітей дошкільного віку до НВК № 5 та ін.

Також хочеться виказати подяку депутатам обласної ради, які дбають та турбуються про наших дітей.

Начальник управління освіти

Н.І. Падашуля