м.Новомосковськ: Рятувальники ліквідували пожежу в житловій квартирі на першому поверсі багатоповерхівки

16 квітня о 07:56 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про пожежу житловій квартирі на першому поверсі 9-ти поверхового житлового будинку по вулиці В.Ковалівка в місті Новомосковську. За вказаною адресою було направлено два відділення чергового караулу рятувальників 31-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області на автоцистерні та автодрабині. Всього залучено 6 чоловік особового складу та 2 од. техніки. По прибуттю до місця події рятувальники встановили що осередок пожежі знаходиться в середині житлової кімнати, горіло домашнє майно на площі 25 м2.

Пожежу було локалізовано о 08:15 та ліквідовано о 08:30. Вогнем пошкоджено домашнє майно в кімнаті на площі 25 м2. Внаслідок пожежі постраждала дитина 2008р.н., яку у стан середньої важкості госпіталізовано до Новомосковської міської лікарні у відділення реанімації з діагнозом отруєння продуктами горіння.

Причина пожежі та матеріальні  збитки встановлюються правоохоронними органами.

Шановні громадяни! Будьте обережними з вогнем.  При виявленні  вогню чи  запаху диму негайно телефонуйте 101.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення