Міський Голова вручив почесне звання «Мати-героїня»

18 березня 2020 року в приміщенні Новомосковської міської ради відбулося вручення нагрудного знаку і посвідчення про присвоєння Почесного звання України «Мати – героїня».

Згідно з Указом Президента України від 07 грудня 2019 року №893/2019 "Про присвоєння почесного звання "Мати-героїня" за поданням виконавчого комітету Новомосковської міської ради почесне звання "Мати-героїня" присвоєно багатодітній матері — Гредінар Вікторії Миколаївні, яка народила та виховує 7 дітей.

Нагороду та квіти вручив міський Голова Віктор Літвіщенко. Очільник міста подякував матері 7-х дітей за вагомий внесок у справу виховання підростаючого покоління та самовіддану материнську працю, побажав розуміння від рідних, тепла, добра, здоров’я, благополуччя, затишку в родині. Також поцікавився станом справ в багатодітній сім’ї, здоров’ям дітей та зазначив, що міська влада завжди готова надати будь-яку допомогу таким родинам.

Зазначаємо, що почесне звання України «Мати-героїня» присвоюється жінкам, які народили та виховали до 8-річного віку 5 та більше дітей, створили належні умови для їх інтелектуального, фізичного та духовного розвитку.