Міська влада перевірила хід виконання ремонтних робіт в дитячому садочку «Чебурашка»

5 жовтня секретар міської ради Сергій Горошко та заступник міського голови Валерій Ляшок провели виїзну нараду з питань перевірки стану виконання робіт на об’єкті «Реконструкція дошкільного навчального закладу «Чебурашка».

Згідно проекту це буде сучасний, затишний та теплий дитячий садок. Після відкриття в садку буде 12 груп загальною кількістю 200 дітей.

На даний час вже завершено роботи з встановлення автономної котельні, утеплено стіни, встановлено нові вікна та систему вентиляції, відремонтовано дах, підведено комунікації, збудовано бесідки. Встановлюються ігрові майданчики, проходить омолодження дерев та ін.

Керівництвом міста було висловлено ряд зауважень та наголошено на виправленні виявлених недоліків і необхідності завершення робіт згідно графіку.

Проведення ремонтних робіт на зазначеному об’єкті перебуває на постійному контролі керівництва міста та депутатського корпусу міської ради.

Фото події