Міліція забезпечила правопорядок під час виборів на належному рівні

26 жовтня з початку роботи виборчих дільниць порушень громадського порядку на території міста Новомосковськ та Новомосковського району не зафіксовано. Резонансних подій, пов'язаних із виборами на Новомосковщині теж не відбувалося.

Під час проведення виборчої кампанії співробітники міліції працювали у посиленому режимі. Була проведена велика рутинна робота щодо забезпечення громадської безпеки та громадського порядку, недопущення провокацій, як на самих виборчих дільницях, так і на території обслуговування. З цією метою було задіяно весь особовий склад міськвідділу міліції. Правоохоронці спільно з представниками громадських формувань забезпечували цілодобову охорону на 89 виборчих дільницях.

Дільничними інспекторами міліції були проведені обстеження приміщень окружної та дільничних виборчих комісій. Булла перевірена готовність кожної виборчої дільниці до проведення виборів. При виявленні недоліків негайно приймалися рішення щодо їх усунення. Також було взято на особливий контроль керівництва міліції перебування на території обслуговування офіційних іноземних спостерігачів.

Міліціонери охороняли приміщення дільничних виборчих комісій та приміщення для голосування з моменту отримання виборчими дільницями бюлетенів та до передачі їх виборчій окружній комісії з метою недопущення порушень громадського порядку, блокування чи захоплення цих приміщень.

З особовим складом Новомосковського міськвідділу міліції проводилися ретельні інструктажі, на яких працівникам наголошувалося на суворому дотриманні законодавства України, ввічливому ставленні до громадян, витримці, уникненні будь-яких провокацій, реагуванні на звернення громадян та вжиття оперативних заходів для припинення можливих протиправних дій. І правоохоронці доклали максимум зусиль, щоб не допустити будь-яких позаштатних подій на виборчих дільницях. Забезпечили охорону під час транспортування бюлетенів на виборчі дільниці і на окружну виборчу комісію. Під час волевиявлення громадян жодного втручання у виборчий процес з боку новомосковських міліціонерів не було і бути не могло.

Слід зазначити, що міліціонери Новомосковщини проявили витримку, відповідальність, толерантність, високий професіоналізм і відданість своїй справі. Продемонстрували злагоджену роботу під час проведення виборів, не допустили порушень громадського порядку, забезпечили безпеку громадян та збереження бюлетенів. На сьогодні всі новомосковські міліціонери повернулися до виконання своїх службових обов’язків.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області