м. Новомосковськ: Рятувальники продовжують проводити профілактичні бесіди з мешканцями міста

05 лютого поточного року з метою попередження надзвичайних ситуацій (подій) різного виду в зимовий період, загибелі людей на них, рятувальники 31-ї Державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області провели профілактичні бесіди з мешканцями  міста по вулиці Українська.

Громадян застерегли не залишати ввімкненими електричні пристрої, газ, світло під час виходу з будинку. Вказали, що  доручати  нагляд малолітнім дітям за ввімкненими електричними та газовими приладами дуже небезпечно. Нагадали також заходи безпеки на зимових водоймах. Дітей попередили про заборону виходити на лід.

Для якісного засвоєння застережень, громадянам були вручені профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж», «Не виходь на лід! Збережи своє життя!» та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Виявляйте обережність у поводженні з вогнем, дотримуйтесь правил безпеки на зимових водоймах, тощо. Зробіть своєчасні висновки і не зневажайте на застереження рятувальників. У разі небезпеки  негайно телефонуйте 101.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення