м. Новомосковськ. Рятувальники попереджають населення дотримуватися правил пожежної безпеки в побуті

06 лютого поточного року рятувальники 31 державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області з метою попередження пожеж та загибелі людей на них в зимовий період нагадали правила пожежної безпеки в побуті мешканцям міста Новомосковська по вулиці Коцюбинського.

Рятувальники довели мешканцям статистику пожеж та загибелі людей на них по місту Новомосковську, вказали на ряд грубих порушень, що спричиняють пожежі в побуті. Застерегли не залишати ввімкненими електрообігрівальні пристрої, газ, воду під час виходу з будинку, не сушити і не складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали, не застосовувати для розпалювання легкозаймисті та горючі рідини, не залишати печі без догляду або доручати нагляд за ними малолітнім дітям, та інше. Дорослих та батьків попередили пильніше наглядати за дітьми, адже, користуючись свободою, вони можуть потрапити в небезпеку. Для якісного засвоєння застережень, громадянам були вручені профілактичні листівки «Бережіть своє житло від пожеж», та іншу наочну агітацію.

Шановні громадяни! Обігрівайте житло безпечно! У разі небезпеки  негайно телефонуйте за телефоном  101.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення
Фото події