м. Новомосковськ. Рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності

Щороку діти навчальних закладів міста та району з великим задоволенням приходять на екскурсію до 31-ї державної пожежно-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області.

Так, 11 червня поточного року  до пожежно-рятувального підрозділу завітали учні з вчителями середньої загальноосвітньої школи № 4 міста Новомосковська.

Діти охоче слухали поради рятувальників щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності під час літніх канікул. Рятувальники в ході екскурсії продемонстрували практичні дії з ліквідації умовних надзвичайних ситуацій різного виду, бойові розрахунки, пожежне обладнання, яке є на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу, та багато цікавого.

Незабутніми залишаться спогади про одягання протипожежного обмундирування,  фотографування з рятувальниками біля пожежних автомобілів, утримання пожежного рукава.

Проведення таких заходів мають на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення
Фото події