м. Новомосковськ. Рятувальники навчають дітей основам безпеки життєдіяльності

05 червня поточного року з метою збереження життя та здоров’я дітей, рятувальники  31 –ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області. завітали з проведенням профілактичного заходу до Гімназії №3 розташованої в м. Новомосковськ по провулку Новоселівський

Діти охоче слухали поради рятувальників щодо дотримання правил безпеки життєдіяльності під час літніх канікул. В ході заходу рятувальники  продемонстрували дітям бойові розрахунки, пожежне обладнання, яке є на озброєнні пожежно-рятувального підрозділу, та готовність до надзвичайних ситуацій різного виду.

Рятувальники із задоволенням зазначають, що діти володіють інформацією про те, як треба поводитись під час пожеж та інших надзвичайних ситуацій, знають номери служб порятунку за якими треба звертатися по допомогу.

Незабутніми залишаться спогади про одягання протипожежного обмундирування, фотографування з рятувальниками, та багато цікавого.

Проведення таких заходів мають на меті не лише популяризацію знань з безпеки життєдіяльності та здорового способу життя, а й навчання умінню прогнозувати небезпечні ситуації та знаходити правильні рішення щодо безпечного виходу з цих ситуацій.

Завершуючи захід, співробітники ДСНС побажали  дітям цікавого, змістовного, а головне, безпечного відпочинку.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення
Фото події