Краща сімейна амбулаторія області

20 лютого 2018 року на засіданні Дніпропетровської обласної асоціації сімейної медицини відбулося нагородження переможців конкурсу «Краща амбулаторія сімейної медицини Дніпропетровської області 2017 року».

В конкурсі взяло участь понад 90 амбулаторій з усіх міст і районів нашої області. Комісією департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, куди увійшли представники кафедр мед академії, провідні спеціалісти медики по спеціальностям педіатрія, гінекологія, сестринська справа, представники територіальних лікувальних закладів, вивчалося багато аспектів діяльності лікувальних закладів, представлених на конкурс. В першу чергу – доступність медичної допомоги для пацієнтів, в тому числі з обмеженими фізичними можливостями. Якість надання медичної допомоги, наявність медикаментів і витратних матеріалів, охоплення профілактичними щепленнями, безпечність і комфортність надання медичних послуг, дотримання санітарних нормативів і багато іншого.

Після першого етапу до фіналу вийшли 5 амбулаторій з міст Дніпро, Кривий Ріг, Камянське, Новомосковськ та Новомосковського району.

В результаті Новомосковська амбулаторія сімейної медицини №4 міського центру первинної медико-санітарної допомоги зайняла перше місце в обласному конкурсі. Колектив Новомосковського міського центру ПМСД нагородили Подякою департамента охорони здоров’я облдержадміністрації, ноутбуком та пам’ятною тарілкою з Петриківським розписом.

Фото події