Кому – свята, а кому – трудові будні

Останній день 2014 року та перші дні нового 2015 року працівники новомосковської міліції традиційно працювали у посиленому режимі, охороняючи спокій та святковий настрій співгромадян. Головним результатом зусиль, докладених правоохоронцями у ці дні, стало недопущення надзвичайних подій в місті і районі. Робота у «святковому» режимі відзначалась оперативним реагуванням на вчинені злочини та правопорушення, що безперечно працювало на позитив.

Бурхлива народна радість з приводу «нового року та нового щастя», на жаль, нерідко виливається у незовсім святкові форми: бійки, травми і навіть смертельні випадки. Тож аби таких нещасть було якомога менше, 120 вартових правопорядку  працювали у посиленому режимі.

Прикрим випадком 31 грудня 2014 року стало нанесення умисних середньої тяжкості тілесних ушкоджень 33-річній мешканці м.Новомосковськ 32-річним співмешканцем, внаслідок чого потерпіла опинилася на лікарняному ліжку. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 122 КК України, зловмисник може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк до трьох років.

Іншою жахливою подією стала дорожньо-транспортна пригода зі смертельними наслідками. 03 січня 2015 року о 14.00 біля с.Піщанка на 205 км автошляху «Харків-Дніпропетровськ» 46-річний водій автомобіля «Джип-Черокі» не обрав безпечної швидкості руху, не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу руху, де скоїв зіткнення з автомобілем «Опель» під керуванням 49-річного водія, внаслідок чого останній помер на місці. Також від отриманих травм в автомобілі «швидкої медичної допомоги» по дорозі до лікарні від отриманих травм померла 36-річна пасажирка джипу. Ще троє пасажирів автівок з тілесними ушкодженнями доставлені до Новомосковської центральної районної лікарні. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 286 ч.3 КК України. Підозрюваний може отримати покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 5-ти до 10-ти років.

А взагалі кримінальна ситуація під час новорічних свят в цьому році нічим не відрізнялася від кримінальної ситуації звичайних буднів.

Пильнували новомосковські міліціонери й зелені насадження – хвойні породи дерев, які напередодні Новорічних свят стають об’єктом особливої зацікавленості охочих заробити копійку на зелених красунях. Зусиллями правоохоронців протягом грудня 2014 року щотижнево проводилися рейдові заходи, що дало позитивні результати. При відпрацюванні торговельних майданчиків, ринків, місць стихійної торгівлі було вилучено 20 «лісових красунь», а на правопорушників складені адміністративні протоколи.

Звертаючи увагу на те, що попереду ще чимало зимових свят, радимо вам дотримуватись правил особистої безпеки, наскільки можливо забезпечувати безпеку своїм близьким та особистому майну, не сідати за кермо автомобіля в нетверезому стані і бути пильними.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області