Коментар ситуації з ремонтом інфекційного відділення

Інфекційне відділення Центральної міської лікарні потребує капітального ремонту. Кошти на нього виділені ще в кінці 2016 року, але роботи ще не розпочались.

Управлінням житлово-комунального господарства та капітального будівництва в квітні 2017 рок було оголошено тендер на виконання зазначених робіт. Надійшла заявка лише від одного учасника, а відповідно до умов тендеру повинно бути мінімум два. Тому тендер було анульовано.

Управлінням ЖКГ та КБ вдруге оголошено тендер на початку травня, документи на участь у якому було подано 4 учасниками. Але всі учасники не виконали вимог до тендерної документації та подали документи з помилками. Тому ці торги також не відбулися.

В червні було оголошено тендерну процедуру втретє. В ній брали участь ті ж 4 фірми. І цього разу документи виявились не в порядку, з невідповідністю вимогам, тому і цей тендер не відбувся.

31 липня управлінням в черговий раз оголошено тендер. Сподіваємось на добропорядних та добросовісних учасників, які подадуть документи відповідно до вимог, що тендер відбудеться та підрядник розпочне роботи.

 

Начальник управління ЖКГ та КБ                             Станіслав Сігіда

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби