Клієнти ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» можуть завантажити заяву-приєднання з особистого кабінету

ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» наприкінці січня цього року відправило своїм клієнтам Заяву-приєднання до умов договору постачання природного газу. Якщо хтось зі споживачів не отримав цей документ, то нині в особистому кабінеті на сайті 104.ua з’явилась можливість завантажити Заяву-приєднання.

Для того, щоб скористатись даною послугою споживачу необхідно увійти до особистого кабінету, та натиснути на кнопку для завантаження заяви-приєднання, яка розташована праворуч у розділах кабінету «Мої дані» та «Книга споживача». Отже, завантажити та надрукувати документ можна самостійно, не чекаючи листа від газопостачальної компанії

Нагадуємо, що після набуття чинності нормативних актів, які реалізують вимоги Закону України «Про ринок природного газу», зокрема нових Правил постачання природного газу, постачання природного газу клієнтам здійснюється на підставі укладення публічного договору постачання природного газу між постачальником та споживачем. Фактом згоди споживача про приєднання до умов цього договору є отримання постачальником поданої споживачем Заяви-приєднання до умов договору постачання природного газу побутовим споживачам.

Тож, у разі відсутності зауважень до персоніфікованих даних у надісланій на адресу споживача заяві, її необхідно підписати у декількох місцях (див. приклад заповнення заяви – місця підпису виділені жовтим кольором) та повернути газопостачальній компанії - надіслати поштою, вкласти у спеціальну скриньку в абонентському відділі газового господарства або передати контролеру під час його візиту. Жодних інших додаткових документів (договорів) підписувати не потрібно.

Отримати відповідь на додаткові питання можна через особистий кабінет споживача, попередньо зареєструвавшись на сайті 104.ua, або звернувшись до оператора контакт-центру щодня (включаючи суботу-неділю) з 8:00 до 20:00 год. за номерами:

§       (056) 78-70-104 - для Дніпропетровської області;

§       (056) 78-78-104 - для м. Дніпропетровськ;

§       (056) 46-26-104 - для м. Кривий Ріг.

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби