Клієнти «Дніпропетровськгаз Збуту» можуть використовувати чотири платіжних онлайн-сервіси

У жовтні через інтернет за газ заплатили більше 143 тис. клієнтів «Дніпропетровськгаз Збуту». Після запуску нового платіжного онлайн-сервісу EasyPay, споживачі газу в Дніпропетровській області можуть на свій вибір використовувати одну з чотирьох платіжних систем. Це дозволяє економити час і кошти.

У Дніпропетровській області понад 143 тис. споживачів газу користуються для оплати за газ онлайн-сервісами, серед яких Portmone.com, Ipay, Приват 24 і EasyPay. Розвиток таких сервісів є метою розвитку ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут». Адже різні способи розрахунків за спожитий газ дозволяють клієнтам заощадити час, створюють додатковий комфорт і відкривають можливості для економії коштів. Так, маючи доступ до інтернету і банківську картку, незалежно від часу і місця, можна оплатити послуги з газопостачання.

«Перевага онлайн-оплати за спожитий енергоресурс - це реальна економія часу, - говорить директор «Дніпропетровськгаз Збут» Тетяна Соболь. - Можливість оплачувати за газ без комісії можуть усі клієнти "Дніпропетровськгаз Збуту", зареєстровані в Особистому кабінеті на сайті 104.ua. А їх на сьогодні вже більше 316 тисяч».

Для зручності і мобільності розрахунків за спожитий природний газ з вересня цього року був запущений новий онлайн-сервіс EasyPay. Щоб скористатися сервісом і не сплачувати комісію при здійсненні платежів, необхідно замовити картку EasyPay. Також можна використовувати і картку будь-якого банку, однак платежі в цьому випадку будуть проведені з комісією. У жовтні 2017 року майже 4 тис. клієнтів «Дніпропетровськгаз Збуту» вже використовували новий спосіб оплати за газ.

Оплата за газ через інтернет здійснюється будь-якими платіжними картами Visa і MasterCard. Про наявність та розмір комісії платіжний сервіс інформує клієнта до моменту здійснення операції. Після успішної оплати на екрані буде відображена квитанція, при бажанні її можна роздрукувати, зберегти або переслати на вказану адресу електронної пошти.

Довідка: ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» з 1 липня 2015 року виступає гарантованим постачальником газу для споживачів природного газу м. Дніпропетровськ та Дніпропетровської області, с. Темирівка Гуляйпольського району Запорізької області та с. Радянське Кобиляцького району Полтавської області (згідно з рішення НКРЕКП №1588 від 21 травня 2015 р.). Компанія постачає природний газ майже 1,3 млн. побутовим споживачам, 700 бюджетним установам та 152 релігійним організаціям. Серед 4 тисяч промислових і комунально-побутових підприємств, яким ми постачаємо газ, є такі підприємства, як ТОВ «Метрополія», ПАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод», ТОВ «Катеринославхліб», ТОВ «Снек Експорт» та ПАТ КБ «Приватбанк».

Новомосковське управління по експлуатації газового господарства