Інформує Новомосковське міськрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Дніпропетровській області

З метою запобігання виникнення харчових отруєнь, пов’язаних з надходженням гуманітарної допомоги на приймальні пункти евакуації, організовані Чернігівською обласною державною адміністрацією в зв’язку з виникненням надзвичайної ситуації техногенного характеру на арсеналі зберігання боєприпасів у селищі Дружба Ічнянського району Чернігівської області, інформую щодо недопущення відправлення харчових продуктів непромислового виробництва в якості гуманітарної допомоги до евакуаційних пунктів Чернігівської області. До відправки допускаються лише харчові продукти промислового виробництва з потужностей, зареєстрованих в установленому порядку, з належними строками придатності, за відповідних умов транспортування та зберігання.

В.о. начальника

Новомосковського міськрайонного управління

Головного управління Держпродспоживслужби

в Дніпропетровській області                                                                                С.Ф.Плачков