Інформаційна довідка по об’єкту: Будівництво набережної по вул. Паланочній від житлового будинку № 69 до вул. Леваневського в м. Новомосковську

Замовник проектування – управління житлово-комунального господарства та капітального будівництва Новомосковської міської ради

Балансоутримувач  КП «Новомосковський комбінат комунальних підприємств»

Бюджет фінансування проектування – місцевий бюджет: 698,7216 тис.грн.

Будівництво набережної передбачається на березі річки Самара в центральній частині міста Новомосковська по вул. Паланочній від житлового будинку № 69 до вул. Леваневського. Загальна площа земельної ділянки становить – 0,9213га.

Проектними рішеннями передбачається будівництво набережної вздовж протоки р. Самара, укріплення берегів острова між основним руслом і протокою, розчищення протоки від мулисто-піщаних відкладів, благоустрій території існуючого пляжу, створення нормальних гідро екологічних умов існування іхтіофауни, відтворення рекреаційної привабливості природної водойми, створення умов для рекреації, відпочинку місцевих жителів.

Об’ємно-просторові умови:

  • Довжина набережної – 597м
  • Висота набережної – 5,6м
  • Площа покриття – 6103кв.м.
  • Площа озеленення – 2572кв.м.
  • Довжина берегоукріплення – 646кв.м
  • Ширина смуги укріплення берега – 6,6м
  • Площа берегоукріплення – 4266кв.м

Благоустрій території набережної передбачається у виконанні озеленення, улаштування зон відпочинку для населення з лавками, лавками-клумбами, виділення зони ігрового майданчику для дітей. Передбачені пандуси для доступу на територію набережної маломобільних груп населення.

Озеленення території об’єкту передбачається у вигляді улаштування газонів, квітників з багаторічних рослин, а так само висадки декоративно-листяних, яскравоквітучих дерев та кущів, хвойних.

Відвід дощових стоків передбачено в існуючу систему відводу води та спланованим рельєфом території. Передбачається установка урн для сміття.

 

Начальник управління ЖКГ та КБ                                                          С.Ю.Сігіда

 

Відділ з питань внутрішньої політики, інформації та прес-служби