Інформаційна допомога Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій

Новомосковське міськрайонне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області інформує

З метою інформування та консультування населення з питань реалізації державної політики у сферах цивільного захисту, захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, ліквідації надзвичайних ситуацій, пожежної та техногенної безпеки, діяльності аварійно-рятувальних служб, державного нагляду (контролю) за додержанням  та  виконанням   вимог  законодавства  у  сферах пожежної і техногенної безпеки в Новомосковському міськрайонному управлінні Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Дніпропетровській області відкривається Консультаційний центр.

Інформаційна допомога надається юридичним та фізичним особам з питань віднесених до компетенції ДСНС України по телефону - (05693)75883,

через мережу Інтернет – nmmry31@ukr.net, та під час особистого прийому.

Прийом проводиться кожного робочого дня відповідно до розпорядку дня: з понеділка по четверг - з 8:00 год. до 17:00 год.; п’ятниця  з 8:00 год. до 16:00 год.; обідня перерва  -  з 12:00 год. до 13:00 год.

Начальник Новомосковського міськрайонного управління Головного управління ДСНС України у Дніпропетровській області Махов С.В.

Відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення