Інформація щодо реформування органів юстиції за квітень

На виконання доручення Міністра юстиції України Павла Петренка від 12.02.2015 року № 6-32/45, доручення Головного територіального управління юстиції у Дніпропетровській області від 18.02.2015 року № 08-64/1264 Новомосковським міськрайонним управлінням юстиції проводилась наступна робота щодо ознайомлення населення та громадськості з основними напрямами реформування системи органів юстиції протягом квітня місяця:

1. Інформація про основні напрямки реформування в системі органів юстиції направлена в місцеві засоби масової інформації: газети «Присамарська нива», «Новомосковська правда», КП «Новомосковська радіоредакція»;
  2. Інформація щодо реформування органів юстиції розміщена на інформаційних стендах управління юстиції, його структурних підрозділах на веб-сайті Новомосковської районної ради (novomosk-rn.dp.ua) та виконавчого комітету Новомосковської міської ради (novomoskovsk – rada.dov.ua)
  3. Стаття на тему «Система органів юстиції на шляху реформування» надрукована в місцевій газеті «Новомосковська правда» від 26.02.2015 року № 8;
  4. Для юрисконсультів державних підприємств, установ, організацій, розташованих на території діяльності Новомосковського міськрайонного управління юстиції та інших категорій працівників 24.02.2015 року проведено семінарське заняття на тему «Основні напрямки реформування системи органів юстиції»
  5. В газеті «Присамарська нива» № 8 від 27.02.2015 року надрукована стаття на тему: «Юстиція: напрямки реформування»;
  6. Інформація щодо державної реєстрації речових прав, похідних від права власності, на земельні ділянки с/г призначення нотаріусами незалежно від нотаріального посвідчення договору, на підставі якого виникає таке право розміщена на інформаційних стендах в приміщенні управління юстиції, реєстраційної служби, Новомосковського міськрайонного суду, Новомосковської районної державної адміністрації;
  7. Інформація щодо роз’яснення з питань державної реєстрації речових прав на нерухоме майно розміщена на веб-сайті Новомосковської районної ради (novomosk-rn.dp.ua) та виконавчого комітету Новомосковської міської ради (novomoskovsk – rada.dov.ua)
  8. Інформація щодо впровадження електронних сервісів у частині реєстрації бізнесу відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» розміщена на інформаційних стендах в приміщенні управління юстиції, реєстраційної служби, Новомосковського  міськрайонного суду, Новомосковської районної державної адміністрації в місці  прийому громадян державним реєстратором ЮО та ФОП;
  9. Інформацію стосовно роз’яснення з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців відповідно до ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» розміщена на веб-сайті Новомосковської районної ради (novomosk-rn.dp.ua);
  10. 10.04.2015 р. з працівниками  відділів ДРАЦС по Новомосковському району та секретарями сільських/селищних/міської ради Новомосковського району Дніпропетровської області проведено оперативну нараду на якій було розглянуто питання щодо реформування системи державної реєстрації речових прав на нерухоме майно;
  11. 20.04.2015 р. начальником управління юстиції Сагайдаком В. А. та начальником відділу ДРРПНМ реєстраційної служби Перцевою І. М. проведено семінарське заняття з представниками агровиробників Новомосковського району з питань обговорення нововведень у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та реєстрації бізнесу, запровадження ЗУ «Про внесення змін до деяких законів України щодо уточнення повноважень нотаріусів та особливостей реєстрації похідних прав на земельні ділянки сільськогосподарського призначення» та ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)»
  12. В місцевих газетах «Новомосковська правда»  № 16 від 23.04.2015 року та «Присамарська нива» № 16 від 24.04.2015 року розміщено інформаційну статтю: «Державна реєстрація речових прав на нерухоме майно»;
  13. 10.04.2015р. в редакції радіомовлення КП «Новомосковська радіоредакція» транслювався виступ начальника реєстраційної служби Новомосковського МРУЮ Бабієнка А. М. про зміни до чинного законодавства стосовно прийняття та набрання чинності 05 квітня 2015 року ЗУ від 12.02.2015 року № 191-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)»;
  14. 12.04.2015 р. начальником управління Сагайдаком В. А. проведено оперативну нараду з державним реєстратором  ЮО та ФОП реєстраційної служби Коваленко О. В на тему: «Основні положення ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України «Щодо спрощення умов ведення бізнесу (дерегуляція)» для подальшого надання державним реєстратором консультацій населенню, громадськості та представникам бізнесу стосовно порядку здійснення електронних сервісів щодо реєстрації бізнесу (протокол семінару № 12  від 12.04.2015 р.).
  15. 27 квітня 2015 року начальником реєстраційної служби Бабієнко А. М. проведено робочу зустріч за участю адміністраторів центрів надання адміністративних послуг Новомосковської районної державної адміністрації та виконавчого комітету Новомосковської міської ради.

Начальник управління В. А. Сагайдак

Новомосковське міськрайонне управління юстиції