ІНФОРМАЦІЯ про проведення конкурсу та формування конкурсної комісії

Рішенням виконавчого комітету Новомосковської міської ради № 576/0/6-18 від 19.10.2018 року затверджено порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новомосковської міської ради. На підставі цього порядку в місті Новомосковську буде проведено конкурс на зайняття посади керівника комунального закладу охорони здоров’я Новомосковської міської ради, а саме комунального закладу «Новомосковська центральна міська лікарня».

Оголошуємо про початок формування постійно діючої конкурсної комісії у складі 6 осіб. Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії  подаються до органу управління (загальний відділ виконавчого комітету Новомосковської міської ради вул. Гетьманська, 14 кімната 5) з 26 жовтня по 9 листопада 2018 року.

Додаткова інформація:

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники органу управління;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

особи (за згодою), делеговані громадськими об’єднаннями з питань захисту інтересів громадян у сфері охорони здоров’я та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) – по одній особі від кожного громадського об’єднання.