Інформація для родин ВПО

Новомосковський міський центр соціальних служб для сімї дітей та молоді інформує.

В рамках тижня Німеччини в Україні Соборним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводиться благодійна зустріч-вистава «Я – це інший /iнша Ти»  за текстами (про) підлітків, які втратили свої домівки, але не втратили віри в майбутнє своєї країни.

Благодійна зустріч-вистава «Я – це інший/інша ти» є підсумком двох конкурсів нарисів про підлітків-переселенців, які проводились у 2016 2017 роках серед українських підлітків та молоді. На сцені свої літературні твори представлятимуть самі автори  –  під музичний супровід. Це своєрідна спроба співставити бачення свого дому та своєї країни переселенцями та тими, хто вчиться нині жити із «новими сусідами». Вистави – це одна з небагатьох можливостей  поглянути один одному у вічі, пережити разом як найсумніші, так і найщасливіші спогади. Це не проект «допомоги переселенцям», це проект «соціального лікування», спрямований на втілення нового досвіду спільного життя, де ми всі відповідаємо за власні вчинки та власну країну

Захід відбудеться: 17 листопада 2017 о 17:00,за адресою: м. Дніпро, Палац студентів Дніпровського національного університету імені Олеся Гончара (мала зала), Площа Шевченка, 1.

Участь у заході безкоштовна. Учасники матимуть можливість придбати збірку оповідань, за якими була зроблена вистава.

Режисер вистави Уляна Бонцьо, керівник театральної студії «Маски», актриса театру та кіно, режисер-постановник дитячих та юнацьких міні-вистав і перформансів, психолог-консультант, соціальний педагог, засновник організації «Психологічна консультація online», організатор та ведуча програм з розвитку особистості, викладач психологічних дисциплін.

Організатори та партнери вистави: громадські організації «Бохум-Донецьк» (Бохум, ФРН) та «Європа без кордонів» (Віттен, ФРН), група неформальної освіти Hubs of History (Одеса), Львівська обласна державна адміністрація (департамент з питань культури національностей та релігії), Перший український театр для дітей та юнацтва (Львів), Дитяча музична школа № 1 ім. Гілельса (Одеса), Центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді Соборної районної у місті Дніпрі ради (Дніпро) за пiдтримки голови Соборноi районноi у мicтi Днiпрi ради,  Мережа студій Nail Caramel (Львів), Музична Академія NotaBene (Київ).