Гвалтівника було викрито одразу

Навряд чи кара злочинця, навіть найжорстокіша, зможе повернути постраждалій безтурботне життя – адже згвалтована свідомість ще довго триматиме в собі той жахливий день.

14 вересня до міської міліції від 49-річної мешканки Новомосковського району надійшло повідомлення про те, що об 11.30 в лісосмузі поблизу с.Багате невстановлений чоловік на автомобілі чорного кольору під погрозою застосування фізичної сили згвалтував її 15-річну дочку. На місце одразу виїхала слідчо-оперативна група та керівництво міськвідділу міліції. Проведеними першочерговими заходами розшуку, крок за кроком відпрацьовуючи територію Перещепинської міської ради по «гарячих слідах» був встановлений автомобіль підозрюваного, після чого був затриманий гвалтівник – 55-річний мешканець Харківської області. Як стало відомо, чоловік визвався підвезти на своєму автомобілі дівчинку, яка стояла на автобусній зупинці в м.Перещепино, і та погодилася, а що стало приводом для скоєння такого жорстокого злочину проти дитини, з’ясує слідство. Підозрюваному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7-ми до 12-ти років.

На жаль, в державі склалася така кримінальна обстановка, що ми мусимо остерігатися випадкових компаній, незнайомих попутників, послуг водіїв… І при всьому бажанні правоохоронці не в змозі прослідкувати за кожною жінкою, щоб захистити її від збоченців на трасі, чи в ліфті, або вберегти кожного необачного чоловіка від підступної компанії. Тому, звертаємося до батьків неповнолітніх дітей! Роз’яснюйте поступово своїм дітям статеві відносини. Початок і форма цих роз’яснень залежить від індивідуального розвитку вашої дитини.

Основи, як правило, повинні бути закладені вже в дошкільному віці. З метою попередження статевих злочинів ви повинні переконати свою дитину, щоб вона завжди казала, куди йде; щоб ніколи без дозволу батьків не сідала в машину незнайомців, навіть для того, щоб показати водію дорогу; щоб вона не приймала від незнайомців подарунків без дозволу батьків; щоб нікого не впускала в квартиру, якщо залишається вдома сама; щоб голосно кричала і за можливості утікала, якщо хтось бере її силою; щоб розповідала батькам усе, навіть те, про що соромно зізнатися, тощо.

Якщо ж ваша дитина стала жертвою статевого злочину, не робіть сенсацію із ставшогося, а заспокойте свою дитину і одразу викликайте міліцію.

Бережіть себе та своїх діточок.

Т.М. Попова, майор міліції

Новомосковський ВП ГУНП в Дніпропетровській області